Reklamos gamyba | 07

Švieslentės ir šviesdėžės

Frezuotų, lankstytų iš plastiko ar aliuminio korpuso šviesdėžių, švieslenčių, šviesos panelių projektavimas, gamyba,  montavimas.

Gamybai naudojamas įvairių spalvų plastikas, aliuminio kompozito plokštės, aliuminio karkasas, skaidrus arba spalvotas orgstiklis.

Aplinkos poveikis lauko iškabai didžiulis (pietinė ar šiaurinė pastato pusė, vėjuota pusė, automobilių tarša, vibracija, fasado spalva, lietus ir kt.), todėl reikia protingai pasirinkti medžiagas, kad iškaba tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį.

LED apšvietimas, kuris yra labai ekonomiškas, ilgalaikis ir leidžia gaminti ypatingai plono korpuso iškabas. Raidžių apšvietimo įjungimui naudojame programuojamą laikmatį arba automatinius šviesos jutiklius, kurių pagalba nereikia patiems įjunginėti ir išjunginėti reklamines iškabas.

Šviesdėžių gamybą projektuoja ir procesą prižiūri specialistai su ne mažesne nei 5 metų darbo patirtimi.

Norėdami sužinoti iškabos: kainą, kaip atrodys ant pastato, ar pavyks gauti miesto savivaldybės sutikimą, kiek preliminariai gali kainuoti gamyba ir darbai?

Siųskite užklausą su jūsų pastato nuotrauka, logotipu, tikslesniu pageidavimų aprašymu ir pastabomis bendruoju el. paštu info@reklamos4.lt bei Facebook’u ar Messenger’iu (preliminarūs skaičiavimai bus pateikti per 1-24 val.). *pagal el. laiško teksto raktinius žodžius užklausa bus nukreipta specialistui.

Peržiūrėti galeriją