Reklamos gamyba | 09

Švieslentės ir šviesdėžės

Išorinės reklamos sprendimas- frezuotų, lankstytų iš plastiko ar aliuminio korpuso šviesdėžių, švieslenčių, šviesos panelių visuma. Švieslentės ir šviesdėžės

Lauko ir vidaus šviesdėžės, šviesdėžės su aureoliniu apšvietimu, šviesdėžės su plastiko ar aliuminio korpusu, šviesdežės bei švieslentės su vidine inkrustacija.

Gaminame sustiprintos konstrukcijos šviesdėžes, kurios skirtos montuoti ant kranų (šviesdėžės ant statybinių kranų, statybinio krano strėlė).

Kiekviena šviesdėžė yra gaminama individualiai. Būtina protingai pasirinkti medžiagas, kad iškaba tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį, nes aplinkos poveikis lauko iškabai didžiulis. (UV poveikis šviesdėžiai priklauso nuo to ar tai pietinė ar šiaurinė pastato pusė, vėjuota pusė, automobilių tarša, vibracija, fasado spalva, lietus ir kt.). 

Šviesdėžių gamybai naudojamos įvairiausios medžiagos, įvairių spalvų plastikas, aliuminio kompozito plokštės, aliuminio karkasas, skaidrus arba spalvotas orgstiklis.

LED apšvietimas, technologijos užtikrina šviesdėžės apšvietimą, kuris yra labai ekonomiškas, ilgalaikis ir leidžia gaminti ypatingai plono korpuso iškabas. Raidžių apšvietimo įjungimui naudojame programuojamą laikmatį arba automatinius šviesos jutiklius, kurių pagalba nereikia patiems įjunginėti ir išjunginėti reklamines iškabas.

Šviesdėžių gamybą projektuoja ir procesą prižiūri UAB Reklamos4 specialistai su ne mažesne nei 5 metų darbo patirtimi.

Norėdami sužinoti lauko iškabos kainą, kaip atrodys ant pastato, ar pavyks gauti miesto savivaldybės sutikimą, kiek preliminariai gali kainuoti gamyba ir darbai? Siųskite užklausą su jūsų pastato nuotrauka, logotipu, tikslesniu pageidavimų aprašymu ir pastabomis bendruoju el. paštu info@reklamos4.lt (*preliminarūs skaičiavimai bus pateikti per 1-24 val.).

*pagal el. laiško teksto raktinius žodžius užklausa automatiškai nukreipiama specialistui.

Peržiūrėti galeriją