Reklamos gamyba | 08

Švieslentės ir šviesdėžės

ŠVIESDEŽĖ bei ŠVIESLENTĖ tai išorinės reklamos sprendimas: frezuotų, lankstytų iš plastiko ar aliuminio korpuso šviesdėžių, švieslenčių, šviesos panelių visuma.Švieslentės ir šviesdėžės projektavimas, gamyba bei montavimas

Kiekviena lauko ir vidaus šviesdėžė yra gaminama individualiai. Būtina protingai pasirinkti medžiagas, kad šviečianti lauko iškaba tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį. Aplinkos poveikis lauko iškabai yra didžiulis, kuriam turi įtakos UV poveikis (pietinė ar šiaurinė pastato pusė), vėjuota pusė, automobilių tarša, vibracija, fasado spalva, lietus ir kt.

Švieslentės, šviesdežės priekinės dalies gamybai naudojamas aliuminio profilis arba plastikas (korpusui), skaidrus arba baltas organinis stiklas bei įvairių spalvų PVC lipdukas. Šviesdėžių gamybai naudojamos įvairios medžiagos,  spalvų plastikas, aliuminio kompozito plokštės, aliuminio karkasas, skaidrus arba spalvotas orgstiklis.

Montuojamas LED apšvietimas  (ekonomiškas pasirinkimas), kurio technologijos galimybės užtikrina šviesdėžės ekonomišką bei ilgalaikį apšvietimą, kuris leidžia gaminti ypatingai plono korpuso iškabas. Lauko ir vidaus šviesdėžės, švieslentės gaminamos ir  su aureoliniu apšvietimu arba siūlomas variantas su vidine inkrustacija.Švieslenčių/ šviesdežių gamyboje raidžių apšvietimo įjungimui naudojame programuojamą laikmatį arba automatinius šviesos jutiklius, kurių pagalba nereikia patiems įjunginėti ir išjunginėti reklamines iškabas.

Projektuojant siūlome panaudoti ir frezavimo bei lazeriavimo paslaugas, naudojant frezuotus užrašus ar formas.t.y. tam tikras logotipo ar teksto vietas išfrezuoti, kad vidaus apšvietimas išryškintų iškilusias ar įleistas detales. Paryškindamos aureolinį ar vidinės inkrustacijos apšvietimo efektą.

Gaminame sustiprintos konstrukcijos šviesdėžes, kurios skirtos montuoti ant kranų (šviesdėžės ant statybinių kranų, statybinio krano strėlė).

Šviesdėžių gamybą projektuoja ir procesą prižiūri UAB Reklamos4 specialistai su ne mažesne nei 5 metų darbo patirtimi.

Norėdami sužinoti lauko iškabos kainą, kaip atrodys ant pastato, ar pavyks gauti miesto savivaldybės sutikimą, kiek preliminariai gali kainuoti gamyba ir darbai? Siųskite užklausą su jūsų pastato nuotrauka, logotipu, tikslesniu pageidavimų aprašymu ir pastabomis bendruoju el. paštu info@reklamos4.lt (*preliminarūs skaičiavimai bus pateikti per 1-24 val.).

*pagal el. laiško teksto raktinius žodžius užklausa automatiškai nukreipiama specialistui.

 

 

Peržiūrėti galeriją