Reklamos gamyba | 08

Stiklo ir plastiko gaminiai

Metalas, plienas, stiklas, įvairaus tipo organinis stiklas, plastikas, mediena –  visos šios medžiagos yra pavaldžios „Reklamos4” komandai ir architektų idėjoms!

Mes teikiame įvairias paslaugas, susijusias su skirtingų gaminių projektavimu, frezavimu, pjaustymu ir jų gamyba iš įvairių medžiagų. Mūsų kompetencija apima šias medžiagas: stiklą (balto, spalvoto arba skaidraus organinio stiklo), akrilą, PVC plastiką, metalą, medį ir kitas medžiagas.

Mūsų paslaugų spektras apima plastikinių stovų gamybą iš įvairių medžiagų, tokių kaip balto, spalvoto arba skaidraus organinio stiklo, PVC plastiko, metalo, medžio ir kt. Plastikiniai stovai dažnai naudojami kaip patogios laikymo priemonės spausdintai informacijai: lankstinukams, žurnalams, reklaminiams lapeliams, valgiaraščiams, tvarkaraščiams ir kitai informacijai. Mes taip pat galime gaminti plastikines stovėjimo pagalvėles vizitinėms kortelėms, informacinėms kortelėms ir kt.

Be to, mes specializuojamės gaminti nestandartinių formų ir matmenų plastikinius gaminius pagal individualius klientų užsakymus. Mūsų galimybės yra plačios ir įvairiapusiškos: mes gaminame urnas, balsavimo dėžes, skirtingo skaidrumo ir spalvos dėžutes, spinteles, lovelius, laikiklius, stovus, kolbas, kolonas, rombus, cilindrus, saldainių ir konditerijos urnas, laiptelius prekėms, lentynėles, meniu laikiklius ir daug kitų gaminių.

Jei turite individualius pageidavimus arba norite sukurti unikalų produktą, mūsų komanda pasiruošusi padėti jums įgyvendinti idėjas ir gauti kokybišką, jūsų poreikiams pritaikytą produktą.

Ne paslaptis, jog medžiagų sinergija sukuria namų, biurų ar kitų viešųjų erdvių ypatingą aurą, pabrėžia jos interjero išskirtinumą.

Stiklo ir plastiko gaminiai\

  • Mes siūlome įvairias paslaugas, susijusias su įvairių gaminių projektavimu, frezavimu ir pjaustymu bei jų gamyba iš skirtingų medžiagų. Mūsų kompetencija apima šias medžiagas: stiklą (balto, spalvoto ar skaidraus organinio stiklo), akrilą, PVC plastiką, metalą, medį ir kitas medžiagas.  frezavimas ir pjaustymas
  • Mūsų paslaugų spektras apima plastikinių stovelių gamybą iš įvairių medžiagų, tokias kaip balto, spalvoto ar skaidraus organinio stiklo, PVC plastiko, metalo, medžio ir kt. Plastikiniai stoveliai dažnai naudojami kaip patogios laikymo priemonės spausdintai informacijai: lankstinukams, žurnalams, reklaminiams lapeliams, valgiaraščiams, tvarkaraščiams ir kitai informacijai. Taip pat mes galime gaminti plastikines stovėjimo pagalvėles vizitinėms kortelėms, informacinėms kortelėms ir pan.
  • Mes taip pat specializuojamės gaminti nestandartinių formų ir matmenų plastikinius gaminius pagal individualius klientų užsakymus. Mūsų galimybės yra plačios ir įvairiapusiškos: mes gaminame urnas, balsavimo dėžes, skirtingo skaidrumo ir spalvos dėžutes, spinteles, lovelius, laikiklius, stovus, kolbas, kolonas, rombus, cilindrus, saldainių ir konditerijos urnas, laiptelius prekėms, lentynėles, meniu laikiklius ir daug kitų gaminių.Jei turite individualius pageidavimus arba norite sukurti unikalų produktą, mūsų komanda pasiruošusi padėti jums įgyvendinti idėjas ir gauti kokybišką, pritaikytą jūsų poreikiams produktą.

 

Peržiūrėti galeriją

Lengvi, gražiai atrodantys kainų ir prekių stoveliai, prekių aprašymų laikikliai, lentynėlės, meniu laikikliai ir kita produkcija iš organinio stiklo, naudojant graviravimą, šilkografiją ir lipdukus tiesiai iš mūsų dirbtuvių!