Reklamos gamyba | 08

Stiklo ir plastiko gaminiai

Metalas, plienas, stiklas, įvairaus tipo orgstiklis, plastikas, mediena …- visos šios medžiagos yra pavaldžios Reklamos4 komandai ir architektų įdėjoms! Medžiagų sinergija sukuria namų, biurų ar kitų viešųjų erdvių ypatingą aurą, pabrėžia jos interjero išskirtinumą. Stiklo ir plastiko gaminiai

Nuo vizijos iki rezultato… Jums kilo idėja, matėte produkto viziją, pastebėjote įdomų sprendimą verslo kelionėje ir norite pasigaminti nestandartinį gaminį! Jums tereikia parodyti foto, nupiešti ranka arba papasakoti mums.

Reklamos4 inžinieriai  „išgrynins“ Jūsų idėją ar mintį ir projektas virs gaminiu! Vizualizacijai reikia: įdėjos, minties, logotipų, tekstų, išmatavimų ar nuotraukos.

Įvairių gaminių projektavimas ir gamyba iš stiklo, balto, spalvoto ar skaidraus organinio stiklo, plexiglas, acrilo, PVC plastiko, metalo, medžio ir kitų medžiagų.

Urnos, balsadėžės, balsavimo dėžės, įvairaus skaidrumo ir spalvos dėžutės, spintelės, loveliai, laikikliai, stoveliai, kolbos, cilindrai, saldainių ir konditerijos urnos, laipteliai prekėms, batų laikikliai, balsadėžės, lentynėlės, meniu laikikliai ir kt.

Lengvi ir gražiai atrodantys kainų stoveliai, prekių aprašymų laikikliai, prekių stoveliai, lentynėlės, meniu laikikliai ir kitą produkciją iš organinio stiklo, naudojant graviravimą, šilkografiją, lipdukus.

 

 

Peržiūrėti galeriją