Reklamos gamyba | 08

Skydai ir stovai, stendai, pilonai

Skydai ir stendai, turistiniai žemėlapiai, nuorodos, mediniai ar metaliniai, skelbimų lentos ir stendai, lentelės ir kelio ženklai, statybviečių informaciniai stendai, perspėjantys stendaI, įspėjamieji stendai ar tentai , #reklamosinzinieriai komandos projektavimas bei gamyba, pagal poreikius.

Įspėjamieji informaciniai lipdukai (antivandaliniai, šviesą atspindintys ar naktį šviečiantys-fosforiniai) ir tentai (tentai su metaliniais žiedais). Skydų, stovų, stendų maketavimas, gamyba, renovacija, remontas ir montavimas.

ES fondų investicijos 2014-2020 m. struktūrinių fondų ir kitų paramos/ plėtros/ planavimo programų viešinimo stendų konsultavimas, maketavimas, projektavimas, gamyba ir montavimas, demontavimas.

Gaminamo stendo, skydo kaina priklauso nuo suprojektuoto stendo išmatavimų, tipo, konstrukcijos, įtakos turi ir vieta, kur bus montuojamas stendas. Stendų gamyboje būtinas tvirtas korpusas, kuris virinamas arba sutvirtinamas veržlėmis. Skydo pagrindas gaminamas iš 3-8 mm storio plastiko, kompozicinės plokštės, cinkuotos skardos arba PVC tentinės medžiagos. Jeigu skydui reikia projektuoti metalinį korpusą su atitinkamo aukštumo koja reiktų atkreipti dėmesį į planuojamoje vietoje žemės gruntą ir į vyraujančius vėjus.

Remiantis šiais duomenimis bus galima apskaičiuoti metalinės konstrukcijos gamybos kaštus, nerekomenduojame imtis iniciatyvos ir gaminti stendą nekreipiant dėmesio į išvardytas pastabas, nes netvirtai pagamintas ir pastatytas stendas kelia pavojų aplinkiniams pastatams, pravažiuojančiam transportui ir žinoma

Peržiūrėti galeriją