Reklamos gamyba | 08

Skydai ir stovai, stendai

Skydai ir stendai, turistiniai žemėlapiai, nuorodos, mediniai ar metaliniai, skelbimų lentos ir stendai, lentelės ir kelio ženklai, statybviečių informaciniai stendai, perspėjantys stendaI, įspėjamieji stendai ar tentai.

Įspėjamieji informaciniai lipdukai (antivandaliniai, šviesą atspindintys ar naktį šviečiantys-fosforiniai) ir tentai (tentai su metaliniais žiedais).

Skydų, stovų, stendų maketavimas, gamyba, renovacija, remontas ir montavimas.

ES fondų investicijos 2014-2020 m. struktūrinių fondų ir kitų paramos/ plėtros/ planavimo programų viešinimo stendų konsultavimas, maketavimas, projektavimas, gamyba ir montavimas, demontavimas.

Statybos stendų, informacinių skydų, informacinių stendų gamyboje būtinas tvirtas korpusas, kuris virinamas arba sutvirtinamas veržlėmis.

Skydo pagrindą gaminame iš 3-8 mm storio plastiko, kompozicinės plokštės, cinkuotos skardos arba PVC tentinės medžiagos.

Gaminamo stendo kaina priklauso nuo suprojektuoto stendo išmatavimų, tipo, konstrukcijos, įtakos turi ir vieta, kur bus montuojamas stendas Jeigu skydui reikia projektuoti metalinį korpusą suatitinkamo aukštumo koja reiktų atkreipti dėmesį į planuojamoje vietoje žemės gruntą ir į vyraujančius vėjus.

Remiantis šiais duomenimis bus galima apskaičiuoti metalinės konstrukcijos gamybos kaštus, nerekomenduojame imtis iniciatyvos ir gaminti stendą nekreipiant dėmesio į išvardytas pastabas, nes netvirtai pagamintas ir pastatytas stendas kelia pavojų aplinkiniams pastatams, pravažiuojančiam transportui ir žinoma

Peržiūrėti galeriją