Reklamos gamyba | 09

Skydai, stendai, pilonai

Gaminamo stendo, skydo kaina priklauso nuo suprojektuoto stendo išmatavimų, tipo, konstrukcijos, įtakos turi ir vieta, kur bus montuojamas stendas. Stendų gamyboje būtinas tvirtas korpusas, kuris virinamas arba sutvirtinamas veržlėmis. Skydą galime gaminti iš plastiko, aliuminio kompozito plokštės, cinkuotos skardos, medžio arba PVC tentinės medžiagos. Jeigu skydui reikia projektuoti metalinį korpusą su atitinkamo aukštumo koja reiktų atkreipti dėmesį į planuojamoje vietoje žemės gruntą ir į vyraujančius vėjus, taip mūsų projektuotojų komanda suprojektuos patikimą konstrukciją.  

Remiantis šiais duomenimis bus galima apskaičiuoti metalinės konstrukcijos gamybos kaštus, nerekomenduojame imtis iniciatyvos ir gaminti stendą nekreipiant dėmesio į išvardytas pastabas, nes netvirtai pagamintas ir pastatytas stendas kelia pavojų aplinkiniams pastatams, pravažiuojančiam transportui ir žinoma praeinantiems žmonėms.

Projektuojami ir gaminami:

– Reklaminiai pilonai ir informaciniai stendai, kurie gali būti šviečiantys arba nešviečiantys, kurių gamybai naudojamos įvairios medžiagos.  Pagrindinė reklaminio pilono konstrukcija gaminama iš aliuminio ar plieno profilio. Šviečiančiai pilono konstrukcijai naudojamas Plexiglas plastikas, o iš dalies šviečiančiam pilonui/ nešviečiančiam kompozicinės plokštės Dibond, Aluwel, cinkuota skarda arba aliuminis, dažytas milteliniu būdu arba klijuotas lipnia plėvele.

– Skydai ir stendai, mediniai turistiniai informaciniai stendai bei žemėlapių stendai, nuorodos ir rodyklės, skelbimų lentos, lenteles bei kelio ženklai, statybviečių informaciniai stendai (pagal STR), perspėjantys įspėjamieji stendai ar tentai.   ir stovai, stendai, pilonai

– Įspėjamieji informaciniai lipdukai (antivandaliniai, holograminiai, šviesą atspindintys ar naktį šviečiantys-fosforiniai)

– tentai (tentai su metaliniais žiedais).

Skydų, stovų, stendų maketavimas, gamyba, renovacija, remontas ir montavimas.

ES fondų investicijos 2014-2020 m. struktūrinių fondų ir kitų paramos/ plėtros/ planavimo programų viešinimo stendų konsultavimas, maketavimas, projektavimas, gamyba ir montavimas, demontavimas.

reklamosinzinieriai komandos projektavimas bei gamyba, pagal poreikius. Skydai

 

Peržiūrėti galeriją