Reklamos gamyba | 02

Prekybos pardavimo lentynos, stendai, stovai.

Prekybos pardavimo stendai

Reklamos4 inžinieriai projektuoja pirkimus skatinančius skirtus prekių reprezentacinius stendus, pardavimo stendus, ekspozicinius stendus, prekybinius gaminių stovus, lentynėles, foto sieneles pardavimo renginiams, mobilius stendus Roll up, laimės ratus ir kt.

Ypatingas siūlomas variantas: Inovatyvus stendas tai toks stendas, kuris atlieką platesnę funkciją, nei prekių sandėliavimo vietą. Inovatyvus stendas gaminamas panašus į demonstruojammo gaminio pakuotę, tai padidinta gaminio versija. Jau vien didžiulės pakuotės vaizdas priverčia žmones atkreipti dėmesį į produktą, tačiau papildomai galima pasitelkti ir kitas išmaniąsias priemones. Stenduose įmontuojam televizorius ar 3D hologramas, kurios demonstruoja produkto gamybos, panaudojimo procesą, privalumus, teigiamas savybes ir visą kitą išsamesnę informaciją apie produktą. Naudojame garso kolonėles ar ypatingus kvapus (parduodamo produkto kvapas, miško kvapai ir t.t.), kurie aktyvuojami praeinant klientui  specialių sensorių pagalba . Visi žmonijos išradimai bei jūsų ir mūsų įdėjos sutelkiamos sukurti įdomesnį stendą.

Čia tikrai viskas įmanoma- kreipkitės, mes paruošime stendo projektų variantus bei kartu su jumis įvertinsime galimybes.

UAB Reklamos4 gamyba nėra masinė, todėl kiekvienas užsakovas gali lanksčiai reguliuoti, planuoti, stebėti ir dalyvauti užsakymo gamybos prosece. 

Reklamos4 gamybos komanda gamina įvairių išmatavimų, iš įvairių parinktų gamybinių medžiagų (popierius, plastikas, metalas, medis, stiklas ir t..)

Prekybiniai stendai, reklamos gamyba, inovatyvus stendas

 

Peržiūrėti galeriją

Projektavimas ir brėžiniai

Kūrybinė grupė padeda sukurti tik jūsų produktui skirtą, individualų bei unikalų stendą, pardavimo lentyną ar demonstracinį stelažą.

 

Jūsų prekė taps ryški, matoma ir įdomi išskirtiniame stende.