Reklamos gamyba | 03

Nuorodų sistemos/ rodyklės, įstaigų lentos/ iškabos

INFORMACINĖS ĮSTAIGŲ INFOLENTOS,LENTELĖS,  NUORODOS/RODYKLĖS

Informacinės nuorodos/rodyklės, kurios nukreipia reikiama kryptimi ir neleidžia pasiklysti įstaigų erdvėse. Kaip jus surasti, jeigu prie įėjimo ar pastato patalpoje nėra jokios informacijos apie jus!

Informacinės nuorodų sistemos padeda greičiau pasiekti norimą tikslą, įmonę/ įstaigą, patalpą ar kabinetą, dažniausiai yra naudojamos verslo centruose, ligoninėse, poliklinikose ar valstybinėse įstaigose. Paprastas sprendimas viešosioms bei biuro erdvėms suteikiantis aiškumo vaizdą.

Informacinės nuorodų sistemos naudojamos įvairių tipų ir paskirties: pareigų bei paslaugų įvardinimu, durų, kabinetų, pastato aukštų numeracijos žymėjimu, patalpų atliekamąja funkcija ir t.t. Kabinamos info nuorodos/rodyklės (nukreipiamoji lentelė)  nurodančios kryptis į puses, aukštus, korpusus ar patalpas. Įstaigų/organizacijų informacinės lentelės, lentos bei nuorodų sistemos gali būti vienpusės arba dvipusės, plokščios arba tūrinės, pagamintos iš aliuminio, stiklo, plastiko ar kitos medžiagos. Informacinės nuorodų sistemos gali būti ir su vidiniu apšvietimu, t.y. šviečianti nuoroda, kad padėtų orientuotis tamsiu paros metu.

Lauko nuorodos turi būti informatyvios ir aiškios, suprantamos ir matomos, universalios ar vientisos, prireikus  lengvai papildomos keičiama  nauja informacija. Jeigu informacinės nuorodų sistemos kabinamos lauke tuomet privaloma ruošti projektą ir derinti su miesto savivaldybe. Dėmesio: be leidimų miesto teritorijoje DRAUDŽIAMA. 

 

Reklamos4 inžinierių komanda, profesionaliai apgalvos viską iki smulkmenų ir paruoš racionaliausią sprendimą. Informacinių nuorodų, įspėjamųjų ir informacinių lentelių gamyba ir projektavimas gali būti įvairiausių išmatavimų ir medžiagų: stiklo, spalvoto ar skaidraus organinio stiklo, nerūdijančio plieno, aliumininio, metalinio, plexiglas, acrilo, PVC plastiko, metalo, medžio ir kitų medžiagų.

Modulinė pasiūlymų Kaizen lenta– kurioje visas kolektyvas įsitraukia į organizacijos/ įmonės veiklos darbų organizavimo  bet atlikimo terminų, procesų gerinimą. Gaminame ne tik bazines KAIZEN pasiūlymų lentas, bet ir siūlome rinktis ir iš pageidaujamų modulių  spalvų pagrindo paletės  su galimybė individualiai  apipavidalinti, montuojant iš galimų skirtingų formatų bei spalvų laikiklių.

Lentelės su užrašais- nuotaikinga ir kasdien motyvuojantis sprendimas: įvairių užrašų, matmenų, vaizdinių ar rašytinių elementų lentelės, informacinių  ženklų, info nuorodų projektavimas ir gamyba.

Atliekame nuorodų sistemų/rodyklių renovacijos darbus, demontavimo bei montavimo darbus.

 

Peržiūrėti galeriją

INFORMACINĖS NUORODOS- TAI NE TIK PAPILDOMA REKLAMOS PRIEMONĖ.

SVARBIAUSIA JOS PASKIRTIS NUKREIPTI REIKIAMA KRYPTIMI IR NELEISTI PASIKLYSTI PASTATŲ ERDVĖSE

Peržiūrėti galeriją

ĮSTAIGŲ REKLAMINĖS LENTOS/ IŠKABOS

ĮSTAIGŲ/ORGANIZACIJŲ reklaminės, informacinės iškabos/lentos su įmonės pavadinimu, logotipu naudojama lauke ar vidaus erdvėje. Frezuotos raidės, užrašai, figūros bei kitos formos iš skirtingų storio plastiko, organinio stiklo, putplasčio, medžio ir kt. medžiagų tvirtinami ant pasirinkto pagrindo (stiklas, metalas, plastikas, aliuminis ir kt.) , kuris tvirtinamas su atstuminiais laikikliais arba klijuojamas tiesiogiai prie sienos pagal pasirinktus montavimo principus.

Lauko reklaminių iškabų derinimas su miesto savivaldybe privalomas.

Ruošiame projektus bei reikiamus dokumentus, kuriuos suderinsime su mieto savivaldybe (užsakius gamybos paslaugas projekto ruošimo ir derinimo paslaugai taikome iki 80 % nuolaidą).

Konsultuojame, patariame bei deriname jau įrengtų reklaminių iškabų/reklamų, kurių  leidimas yra pasibaigęs arba keičiasi įrengtos reklamos išvaizda, vieta.

Bendras projektas- akivaizdi finansinė nauda, bei tvarkinga ir stilinga informacinė lauko iškaba. Planuokite, bendraukite su kaimynais dėl bendros lauko iškabos ar nuorodų lentos ir kartu ruošiamas bei derinamas  projektas leis sutaupyti laiko bei  projekto rengimo, derinimo  gamybos kaštų.

Elektroninės nuorodų sistemos

Verslo centrų ar kitų didelių organizacijų pastatuose galime įrengti elektronines informacines nuorodų lentas, kurias administruoja pastato administratorius. Elektroninė sistema leidžia operatyviai pakeisti informaciją rodyklėse, pranešti svarbią informaciją, ar kitaip patalpinti svarbų skelbimą bendroje pastato nuorodų lentoje.

Operatyvų, naujoviška bei naudinga!