Reklamos gamyba | 04

Ekspozicijos erdvės, parodų ir pardavimo stendai

Stendų ir parodos erdvių įrengimas.

Ilgametė darbo patirtis Nuo projektavimo iki montavimo….

Gaminame ir statome stendus parodoms, prekybos salėms ir ekspozicijai skirtų erdvėms (projektavimas, gamyba, montavimas).

Prioritetą taikome lengvai surenkamiems, lengvai transportuojamiems ir ilgalaikio naudojimo stendams. Siūlome platų stendų  informacinių, ekspozicinių ir reklaminių stendų gamybos asortimentą – nuo paprasto pastatomo stovelio iki sudėtingo prezentacinio sistemos stendo.

Produktų stovai, įrengimai statomi pardavimo vietose, kur tiesiogiai įtakoja pardavimą. Todėl jie turi būti patrauklūs ir informatyvūs, skirti matomumui  bei informacijos/ prekės pateikimui, prekės ženklo vystymui.

Reklamos4 inžinieriai projektuoja, o Reklamos4 gamybos komanda gamina  prekybos bei parodoms  skirtus prekių prezentacinius, pardavimo, ekspozicinius stendus, prekybinius gaminių stovus, lentynėles, foto sieneles renginiams, mobilius stendus Roll up, laimės ratai stendus.

Parodoms, prekybos salėms ir ekspozicijai skirtų stendų, stovų, lentynų gamyba galima iš parinktų gamybinių medžiagų (popierius, plastikas, metalas, medis, stiklas ir t..) bei įvairių išmatavimų.

Informaciniai, ekspoziciniai ir reklaminiai stendai, iformatyvūs su video vaizdu pamokantys stendai, su išmaniomis technologijomis džiugina mus, kaip kūrybininkus, o klientą puikiu sprendimu ir pasiektu išskirtinumu!

Peržiūrėti galeriją

Lengva ir aišku, inovatyvu ir įspūdinga

Ekspozicijos erdvių, stendų ir parodos erdvių, prekybos stendų su šiuolaikinėmis technologijomis projektavimas, gamyba ir stendų montavimas.

 

 

Demonstracinių stendų įdėjos: lengvai surenki, patogiai transportuojami ir ilgalaikio naudojimo stendai, novatoriški su išmaniomis technologijomis:

-paprasta ir efektyvu nuo 1000 Eur*

-Įdomu, sudėtinga ir informatyvu nuo 3000 Eur*

-solidu, sudėtinga, inovatyvu ir su tobulesnių technologinių sprendimų gausa nuo 10 000 Eur *

(bendra su klientu idėja, maketavimas, dizainas, gamyba ir montavimas) + PVM