Reklamos gamyba | 01

3D spausdinimas

3D spausdinimas -puikiai tinka norint greitai sukurti prototipus, sudėtingus dizaino elementus ir tiesiog patikrinti būsimo produkto funkcionalumą ir jį ištestuoti prieš masinę gamybą.

3D spausdinimas atvėrė naujas galimybes architektams ir dizaineriams išlaisvinti savo fantaziją ir kurti itin detalius gaminius, kurių neįmanoma atlikti frezavimo staklėmis.

Su tokiais spausdintuvais šiai dienai yra spausdinami automobilių prototipai, jų interjero detalės, meno kūriniai, kaip kad: statulos, eksterjero/interjero detalės, architektūrinės demonstracijos.  3D spausdinimo galimybės yra neribotos, o šios naujos technologijos privalumus pasaulis dar tik atradinėja.

3D Spausdinimas yra ekologiškas gamybos būdas, nes lyginant su frezavimu, spausdinimas nepalieka atliekų/atraižų ir sunaudojama tiek medžiagos kiek tiksliai reikia produkto gamybai. Šis gamybos metodas yra ypač patrauklus dėl savo gamybos terminų ir patrauklios kainos.

3D raidžių spausdinimas, 3D tūrinė raidė, 3D tūrinės raidės,  sulūžusių plastikinių detalių atkūrimas,

Peržiūrėti galeriją

Galimybės

  • Spausdintuvo spausdinimo plotas yra 1 kvadratinis metras.
  • Tūris – vienas kubinis metras.
  • Mažiausias galimas sluoksnio storis siekia 0.2mm, tuo tarpu plotis – ~1.2mm.
  • Aukščiausias sluoksnis gali siekti net 2mm, tuo tarpu plotis – 6mm.

Medžiagos skirtos spausdinimui:

  • Spausdinamos medžiagos gali būti visos kurios yra naudojamos injekcinio formavimo industrijoje, tol kol jos yra granulių formoje.
  • Granuliniai spausdintuvai yra kartais greitesni nei filamentiniai spausdintuvai ir nepakeičiama technologija siekiant užpildyti tokį didelį spausdinimo tūrį maksimaliai greitai. Taipogi gerokai platesnis medžiagų pasirinkimas, nei filamentiniams spausdintuvams, todėl nes ne visos medžiagos gerai „vyniojasi“ ant filamento ritės arba reikalauja papildomų modifikacijų spausdintuvui, jog sėkmingai jomis atspausdinti net ir nedideles detales.
  • Maksimalus spausdinimo greitis yra iki 1m/s
  • Šiai dienai 3D spausdinimas granulėmis vis dar yra „embriono“ stadijoje. Iš to kokius pavyzdžius matome pasaulyje, kaip kad: pirmieji pasaulyje 3D atspausdinti automobiliai, valtys, vėjo jėgainės, statulos ir kitką – matome, jog technologija liks su mumis dar ilgam, o pirmieji ją įvaldę – be abejonės užkariaus pasirinktas rinkas ir ne tik, jog diktuos savo taisykles, tačiau ir kurs madas.