Reklamos gamyba | 02

3D spausdintuvas ir spausdinimas- ateities gamybos būdas
3D spausdinimo galimybės yra neribotos, o šios naujos technologijos privalumus pasaulis dar tik atradinėja!

 

3D spausdinimas – puikiai tinka norint greitai sukurti prototipus, sudėtingus dizaino elementus ir tiesiog patikrinti būsimo produkto funkcionalumą, jį ištestuoti prieš masinę gamybą.

3D spausdinimas atvėrė naujas galimybes architektams ir dizaineriams išlaisvinti savo fantaziją ir kurti itin detalius gaminius, kurių neįmanoma atlikti frezavimo staklėmis.

Su tokiais spausdintuvais šiai dienai yra spausdinami automobilių prototipai, jų interjero detalės, meno kūriniai, tokie kaip: statulos, eksterjero / interjero detalės, architektūrinės demonstracijos.

3D spausdinimas yra ekologiškas gamybos būdas, nes lyginant su frezavimu, spausdinimas nepalieka atliekų bei atraižų ir yra sunaudojama tiek medžiagos, kiek tiksliai reikia produkto gamybai. Šis gamybos metodas yra ypač patrauklus dėl savo gamybos terminų ir patrauklios kainos.

3D raidžių spausdinimas, 3D tūrinė raidė, 3D tūrinės raidės,  sulūžusių plastikinių detalių atkūrimas,

Peržiūrėti galeriją

Galimybės:

  • Spausdintuvo spausdinimo plotas yra 1 kvadratinis metras.
  • Tūris – vienas kubinis metras.
  • Mažiausias galimas sluoksnio storis siekia 0.2mm, tuo tarpu plotis – ~1.2mm.
  • Aukščiausias sluoksnis gali siekti net 2mm, tuo tarpu plotis – 6mm.

3D SPAUSDINTUVAS IR SPAUSDINIMAS

DIZAINO GALIMYBĖS SU 3D SPAUSDINIMU

Medžiagos, skirtos spausdinimui:

  • Spausdinamos medžiagos gali būti visos, kurios yra naudojamos injekcinio formavimo industrijoje ir tol, kol jos yra granulių formoje.
  • Granuliniai spausdintuvai yra kur kas greitesni, nei filamentiniai. Granulinis spausdintuvas – nepakeičiama technologija, siekiant užpildyti didelį spausdinimo tūrį maksimaliai greitai. Taip pat platesnis ir jo medžiagų pasirinkimas.
  • Maksimalus spausdinimo greitis yra iki 1 m/s.
  • Šiai dienai 3D spausdinimas granulėmis vis dar yra pirminės pradžios stadijoje. Iš to, kokius pavyzdžius matome pasaulyje: pirmieji pasaulyje 3D atspausdinti automobiliai, valtys, vėjo jėgainės, statulos ir kt. – žinome, jog technologija liks su mumis dar ilgam, o pirmieji ją įvaldę – užkariaus pasirinktas rinkas ir ne tik, diktuos savo taisykles, tačiau tuo pačiu metu kurs naujas madas bei tendencijas.