Paslauga | 09

Motyvuojanti biuro siena / erdvė / aplinka
Reprezentacinė biuro erdvė, motyvuojanti biuro siena, verslo biuro erdvių interjeras, motyvuojanti darbo aplinka ir erdvių interjero dekoravimas – įmonės vizitinė kortelė

 

Įmonės reprezentacinė iškaba, biuro erdvės aplinka kuria ne tik individualumą, išskirtinumą, bet taip pat pabrėžia ir įstaigos originalumą. Laukiamoji erdvė, konferencijų salė, rūbinė, vadovo kabinetas – erdvės, kurios reprezentuoja įmonę.

Viešųjų reprezentacinių, motyvuojančių biuro erdvių kūrimui naudojami vidaus tūriniai, šviečiantys reklamos gamybos elementai: įvairūs užrašai ant sienų ir durų, grafiniai elementai, tūrinės raidės iš organinio stiklo, stiklo ir plastiko gaminiai, reprezentacinės iškabos, frezuoti plastiko elementai,  tekstai bei piešiniai ant sienų, stiklo dekoravimas šerkšno plėvele, motyvacinės mintys, kurios sukuria motyvuojančią darbo aplinką ir užtikrina gerą darbuotojo savijautą bei darbo našumo produktyvumą.

 

  • Mūsų inžinieriai projektuoja ir parengia vidaus reklaminių iškabų, biuro ar verslo erdvių, sienų interjero projektus, įvertina gamybos ir montavimo kaštus.

VIEŠŲJŲ IR BIURO VERSLO ERDVIŲ ĮRENGIMAS

MOTYVUOJANTI ERDVĖ: GYVAS SIENOS DEKORAS DARBO VIETOJE

ŠVIEČIANČIOS RAIDĖS – VIDAUS INTERJERO ŠVYTURYS

MINI RAIDŽIŲ EKSPERTAI: UNIKALI GAMYBA

Interjeras. Biuro vidaus Intejeras. Biuro siena. Vizija. Įdėjos. įmonės verslo planai. Verslas. Reklamos4. reklamos ketvertas. 4r

Peržiūrėti galeriją