Paslauga | 13

Projektavimas ir brėžiniai

Reklamos iškabų ir kitų reklamos gaminių brėžiniai, projektavimas, projektai.

Jums kilo idėja, matėte produkto viziją, pastebėjote įdomų sprendimą verslo kelionėje ir norite pasigaminti nestandartinį gaminį! Norite panašų gaminį turėti- jums reikia tik parodyti foto, nupiešti ranka arba papasakoti mums.

Reklamos4 inžinieriai „išgrynins“ Jūsų idėją ar mintį  ir visą tai pavaizduos makete! 

Jums- tai atrodo sudėtinga, mums- tai paprasta, nes mes tai darome jau 18 metų.

Paruošiame brėžinio ar projekto vizualizaciją su išmatavimais bei parinktu medžiagiškumu. Toks minimalus projektas, skirtas tiesiogiai gamintojui, kainuoja nuo 50 iki 150 Eur plius PVM

Sudėtingi, reikalaujantys daug darbo valandų projektai su techniniu aprašymu, detaliais skaičiavimais- daromi kelių komandos narių, konsultuojantis su tos srities profesionalais, reikalui esant iš kitų kompanijų, nes mums svarbi gaminio kokybė bei patenkintas KLIENTAS.

 

Reklamos iškabų projektavimas, dizainas, gamyba ir remontas. Tūrinių raidžių bei šviesdėžių gamyba. Prekybos stendų, lentynų ir baldų projektavimas ir gamyba. Ekspozicijos ir parodų stendų gamyba ir įrengimas. Įvairaus tipo lipdukai. Įpatingo sudėtingumo lauko iškabų gamyba. Išorinės reklamos projektai ir jų derinimas. Stendai, skydai, infolentos bei nuorodų sistemos.

Reklamos iškabų remontas bei techninė priežiūra.

Peržiūrėti galeriją