Paslauga | 10

PROJEKTAI- finansuojamų projektų konsultacijos/verslo modeliai

VERSLO MODELIAI, PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO PROJEKTAI

UAB “Reklamos4” komanda padeda kurti, ruošti ir  įgyvendinti projektus, kuriuos finansuoja įvairūs paramos fondai. Įmonės plėtra neišvengiamas procesas, ypatingai jeigu jau senai svajojote išpopuliarinti savo prekinį ženklą ar su nauju prekiniu ženklu padidinti pardavimus. Kaip tai įgyvendinti, ar tai įmanoma, kiek tai gali kainuoti ir kaip apkaičiuoti darbų sąmatas?

Reklamos4 verslas- tai komandos dalis, kuri sudaro bendradarbiaujančių įmonių grupę/klasterį. Grupės tikslas- padėti smulkiajam ir vidutiniam verslui efektyviai pasinaudoti verslo skatinimo priemonėmis.

Sprendžiami klausimai:

  • Kaip efektyviai pasinaudoti verslo skatinimo priemonė
  • Kurios priemonės labiausiai atitinka pasirinktą jūsų verslo modelį, kurią finansavimo priemonę geriau rinktis.
  • Kuri artimiausia verslo skatinimo priemonė bus tinkama jūsų verslui, kurią pasinaudoti dabar ir kurios priemonės geriau palaukti.
  • Kokios verslo skatinimo priemonės augins jūsų verslą, kurios padės atnaujinti ir pagerinti gamybos, valdymo ar aptarnavimo procesus. Kurios priemonės, dėl IT sprendimų integravimo ar naujos įrangos įsigijimo ar gamybos procesų skaitmenizavimo padės sukurti pridėtinę vertę vartotojams ir pasiekti organizacijos numatytus tikslus.
  • Kada pradėti taikyti verslo modelius, kad galėtumėm pasiekti pageidaujamus strateginius tikslus – didinti verslo efektyvumą ir mažinti veiklos sąnaudas
  • Padedame pasirinkti tinkamą verslo modelį, kurie padės sutvarkyti informaciją apie jūsų produktą, klientus ir įmonės procesus.
  • Padėsime pasirinkti, kuris IT sprendimas reikalingas jūsų verslui:

-Finansinės informacijos integravimas;

-Klientų užsakymų informacijos integravimas;

-Gamybinių procesų gerinimas ir standartizavimas;

-Laikomų atsargų mažinimas;

-Personalo valdymo standartizavimas.

IT sprendimų versle nenaudojančios organizacijos yra ypatingai brangios ir neefektyvios. IT sprendimai sumažina patiriamus kaštus, padeda efektyviau išnaudoti IT galimybes, taupo laiko resursus, skatina geresnį bendradarbiavimą, padeda lengviau priimti įvairius sprendimus, sumažina valdymo lygių įgaliojimų trikdžius, gerina klientų aptarnavimą.

Rekomenduojame ir skatintiname pasinaudoti įvairiais finansavimo skatinimo šaltiniais, konsultuojame, padedame ruošti projektus, lydime klientą visą verslo augimo laikotarpį bei padedame naudotis kitomis, papildomomis finansinėmis priemonėmis.

Padedame pasirinkti tiekėjus bei rekomenduojame patikimus partnerius.