Paslauga | 03

Mes – Reklamos gamybos parkas
Jau 20 metų kaip dirbame su „Reklamos4” prekiniu ženklu!

 

Sėkminga „Reklamos4” augimo paslaptis – nesiliaujantis tobulėjimas. Reklamos gamybos parkas yra atviros kūrybinės reklamos gamybos dirbtuvės. Erdvės skirtos idėjų generavimui ir jų realizavimui. Svarbiausia – idėjos autorius gali išsinuomoti darbo vietą kartu su mūsų specialistais ir įranga. Projektuokite, kurkite ir gaminkite į valias! Mūsų patirtis ir dirbtuvės Jūsų paslaugoms. 

Idėja ir piešinys Jūsų – brėžinys ir gaminys mūsų!

„Reklamos4” projektavimo paslaugos ir gamyba orientuota į gaminio išskirtinumą, todėl kiekvienas užsakovas gali lanksčiai reguliuoti, planuoti, stebėti ir net gyvai pats dalyvauti gamybos procese. Siūlome įvairius sprendimo būdus didelėms ir žinomoms kompanijoms, smulkioms įmonėms, įvairios srities specialistams bei profesijos žmonėms. Esame lojalūs, lankstūs, o svarbiausia – maksimalistai.

Mes sakome TAIP vieno gaminio užsakymui! Esame galintys dalintis savo ilgamete darbo patirtimi ir aistra  kurti, maketuoti, modeliuoti, braižyti, projektuoti, gaminti ir pateikti įvairaus gaminio vizualizacijos maketo projektus, sudėlioti gaminimo bei gamybos žingsnius iki pagamintos idėjos rezultato. „Gaminu Tavo idėją” yra ne tik šūkis, o Tavo idėjos virsmas gaminiu. #gaminutavoideja #gaminuideja

Pageidaujant ruošiame tik projektus su brėžiniais ir skaičiavimais, tad klientui belieka savo požiūriu pačiam pasirinkti norimą gamintoją.

Visi darbai fotografuojami bei filmuojami, tad užsakovas gauna išsamią darbų eigos ataskaitą.

 

UAB „Reklamos4” kūrybinės reklamos dirbtuvės ir reklamos gamybos parkas: viskas vietoje ir iš vienų rankų!

Mūsų turimos didelės erdvės (1111 kv. m.) reiškia didelį darbo džiaugsmą ir didelius rezultatus. Turime ne tik didelių gaminių surinkimo, bet ir smulkių reklaminių gaminių gamybos cechus bei spaudos spausdinimo, ploteriavimo erdves. Mes – didžiausia galimybių ir technikos įvairovė po vienu stogu, kur visos paslaugos atliekamos vietoje, kas užtikrina užsakymo vykdymo operatyvumą.

 

Mūsų darbų planavimui padeda verslo valdymo programa, bendra duomenų bazė, o prieiga prie projektų leidžia operatyviai sekti jų eigą, žymėti pastabas bei pildyti naujausią informaciją ne tik biure, bet ir vykstant gamybos ar montavimo darbams už jo ribų. GPS technologijos dėka matome automobilių ir vykdančiųjų brigadų judėjimą, tokiu būdu taupant  laiką ir transportavimo išlaidas, o projektų koordinatoriai turi puikias galimybes operatyviai sureaguoti į pasikeitusius planus ar prijungti naujai atsiradusią užduotį ir ją efektyviai įvykdyti.

Peržiūrėti galeriją

Pagarba kitiems neatsiejama nuo pagarbos sau!

Mums svarbus kiekvienas darbuotojas, klientas ir organizacija. Tikime, kad pagarba skatina bendradarbiavimą bei lojalumą, todėl ir esame linksmi bei draugiški, o siekdami operatyvaus ir kokybiško klientų aptarnavimo –  bendradarbiaujame su daugeliu reklamos gamybos, spaudos įmonių, su kuriomis dalijamės informacija, patirtimi, patarimais ir užsakymais. Tokiu būdu geriname darbo sąlygas bei darbo aplinką, siejamą ne tik su socialiniais projektais, bet ir su tvarumo principais.

Augimas ir tobulėjimas

Augti ir tobulėti – mūsų sėkmės kelio pagrindas! Mes nuolat analizuojame ir vertiname įmonės veiklą, o siekdami plėstis bei judėti į priekį – nesiliaujame tobulinti jau turimus įgūdžius ir produktus. „Reklamos4” – nuo idėjos iki galutinio rezultato. Naujo gaminio idėjos išgryninimas, projektavimas, kūrimas, modeliavimas ir gamyba – mūsų kasdieninis iššūkis ir malonumas! Mūsų klientas – asmenybė, išradėjas, idėjų generatorius bei kolega, su kuriuo atliekame paskutinius kūrinio gimimo potepius.

Lankstumas

Komandinis darbas Kūrybinėse reklamos dirbtuvėse ir reklamos gamybos parke – raktas į pergalę. Atsakingai žiūrime į savo darbą, vertiname kompetenciją ir darbo standartus. Kviečiame Lietuvos architektus, dizainerius, idėjų autorius kartu su mumis kurti MENĄ.  O Lietuvos regionų įmones mielai priimame bendradarbiauti reklamos bei meno gamybos, montavimo klausimais – tapkite mūsų atstovais savo regione.

Pagrindinės „Reklamos4” veiklos kryptys, vykdomos visoje Europoje:

 

 • Projektavimas, gamyba, montavimas.
 • Vidaus ir išorės reklamos iškabų projektavimas (Europa).
 • Biuro / verslo erdvių interjeras.
 • Reklamos gamyba (reklaminiai bokšteliai, iškabos, stendai, skydai, tūrinės raidės, šviesdėžės, nuorodų sistemos, tentai ir t. t.) ir leidimų derinimas (Europa).
 • Spaudos darbai (Europa).
 • Metalo pjaustymas ir suvirinimas.
 • Metalo gaminių gamyba, virinimo ir kalvio darbai.
 • Miltelinis dažymas, dažymas UV dažais, smėliavimas.
 • CNC staklių frezavimo ir lazeriavimo paslaugoss (įvairių rūšių plastikas, fanera ar natūrali mediena, aliuminio kompozitas ir kt. medžiagos).
 • 3D hologramos ir halogramų nuoma.
 • 3D spausdinimas 1x1x1 m dydžio spausdintuvu.
 • LED neono gamyba.
 • Medinių stendų projektavimas, brėžiniai, gamyba ir montavimas.
 • Įvairios plėvelės klijavimas ant langų, stiklinių pertvarų apipavidalinimas, automobilių lipdukai ir kt.
 • Dizaino ir maketavimo paslaugos.
 • Firminio stiliaus, logotipų, prekinių ženklų kūrimas.
 • Reklamos iškabų ir nuorodų sistemų projektavimas bei gamyba.
 • Reklamos renovacija / remontas.
 • Mokymai (reklamos meistro specialybė, reklamos meistro įgūdžių tobulinimas).
 • Reklamos produkcijos nuoma.