Paslauga | 15

Technika ir medžiagos
Vienas iš pagrindinių tikslų – pagaminti kokybišką prekę už patrauklią kainą, todėl kruopščiai renkamės tiekėjus ir jų siūlomas medžiagas!

Kadangi gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas, mūsų produkcijai taikome ilgalaikę gamintojo garantiją. Per savo 20 metų veiklos laikotarpį esame sukaupę itin didelį pagamintos ir sumontuotos reklamos archyvą, kuris leidžia savo klientams pasiūlyti garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Reklamos4 įsipareigojęs užtikrinti tvarumą ir atsakingą gamybą, todėl naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir mažiname savo įtaką aplinkai. Stengiamės išnaudoti medžiagų likučiu. Be to, mūsų gamybos procesas yra pritaikytas taip, kad mažintume atliekų kiekį ir maksimizuotume medžiagų naudojimą. Taip pat, mūsų darbuotojai yra apmokomi tvarios gamybos principų ir skatinami mažinti savo asmeninę įtaką aplinkai. Tvarumas yra vienas iš mūsų pagrindinių vertybių ir stengiamės juo vadovautis visais savo veiksmais.

Sužinokite, nuo kokių žingsnių prasideda Jūsų norimo pagaminti produkto gamybos kelias!  Mūsų turima technika, gaminanti tikrus šedevrus:  

  • CNC frezavimo, pjovimo staklės. Šis frezavimo įrenginys skirtas storesnių medžiagų apdorojimui. Galimi atlikti apdorojimo darbai: storasienių apsauginių sienelių frezavimas, pjovimas, kietos medžiagos apsauginės sienelės ir pertvaros, apsauginių akinių detalių frezavimas. Šio frezavimo įrenginio pagalba pagaminami įvairaus pobūdžio produktai: smulkios detalės, kurios skirtos apsauginių kaukių gamyboje, specialūs laikikliai, kurių dėka nereikia liesti durų rankenų ar turėklų, taip pat apsauginių sienelių laikikliai, didelių apsauginių sienelių ar pertvarų laikymo detalės ir kt.  
  • SUMMA  plokščiastalis daugiafunkcinis įrenginys (pjaustyklė), skirtas medžiagų pjaustymui ir bigavimui. Galimos šio įrenginio panaudojimo galimybės: skaidrių PVC užuolaidų, skaidraus organinio stiklo (PVC, PMMA ir t. t.) pjaustymas. Ši technologija leidžia efektyviai, greitai ir kokybiškai gaminti apsauginius skydelius, apsauginius akinius, pjaustyti ir ruošti kaukių medžiagą gamybai. Taip pat įrenginys naudingas, norint pjaustyti akustines ir garsą sugeriančias plokštes, kurios tarnauja kaip apsauginės sienelės, turinčios reikšmingą garso slopinimo funkciją. Apsauginės lanksčios ir skaidrios sienelės puikiai tinkamos visoms įstaigoms bei net automobiliams, taksi, autobusams, lėktuvams ir pan.  
  • Termoformavimo įrenginys) skirtas formuoti organinį stiklą bei plastiką (PVC, PMMA, PET ir t. t.). Termoformavimo technologijų pagalba gali būti gaminami bei formuojami šie produktai: kaukės, akiniai, specialios apsauginės sienelės, apsauginės rankenos ir specialūs laikikliai, skaidrūs maisto uždengimo gaubtai, indai, tara, detalės automobilių apipavidalinimui, žaislai, suvenyrai ir t. t. 
  • 3D spausdintuvas. puikiai tinka norint greitai sukurti prototipus, sudėtingus dizaino elementus ir tiesiog patikrinti būsimo produkto funkcionalumą, jį ištestuoti prieš masinę gamybą. Su tokiais spausdintuvais šiai dienai yra spausdinami automobilių prototipai, jų interjero detalės, meno kūriniai, tokie kaip: statulos, eksterjero / interjero detalės, architektūrinės demonstracijos.
  • Rollsroller aplikatorius-darbastalis. Ši įranga – paprastas ir tikslus būdas klijuoti lipnias plėveles ar klijavimo juostas ant daugelio plokščių ir sausų pagrindų.  
  • Plačiaformatis spausdintuvas (ploteris). Šis įrenginys tolygiai pjausto įvairias plėveles. Dažniausiai jis skiriamas dideliems brėžiniams, spaudams spausdinti. 
  • Spaudos mašina. Spaudos mašinos technologija ypatinga tuo, jog latekso pagrindu gali spausdinti lipdukus, tapetus, popierinius plakatus. Kas svarbiausia – yra remiamasi ekologišku spaudos būdu, kuris ne tik kur kas mažiau kenksmingas aplinkai, bet tuo pačiu yra kompensuojamas ir CO2 emisijos lygis. Jūsų nuostabai, ekologiški dažnai yra kokybiškesni ir ekonomiškesni, o tuo tarpu spauda – patvaresnė!  
  • UV spaudos įrenginys. Šio įrenginio pagrindinis tikslas – pagaminti UV spaudos gaminius ant įvairių paviršių. Tai gali būti: iškilios raidės, interjero vaizdinių detalės ant sienų, reklaminiai plakatai ir kt. Dideli UV spaudos įrenginio privalumai – išgaunamos ryškios spalvos bei apdorojami didelių matmenų užsakymai, užnugaryje taip pat nepaliekamas ir spartos bei našumo aspektas.  
  • Lazeris – graviravimo ir medžiagos pjovimo įrenginys, naudojant lazerį. Lazerinis graviravimas pasižymi kokybiškumu ir ilgaamžiškumu, kuris yra pasiekiamas lazerio spinduliu, keičiant medžiagos struktūrines savybes. Lazerinis pjovimas turi ne vieną pranašumą: greitis, tiek itin plona ir tolygi pjūvio linija, tiek minimali terminio poveikio zona. Su šiuo lazeriu išpjauti ganėtinai sudėtingus kontūrus – misija įmanoma!  
„Reklamos4” pasitiki:

Nuo 2004 m. glaudžiai bendradarbiaujame su vienu stambiausiu polimerinių medžiagų tiekėjų Lietuvoje UAB Heliopolis”, www.heliopolis.lt

Nuo 2018 m. LED apšvietimui skirtą produkciją tiekia UAB Miled (Kaisen Electric), http://www.kaisenelectric.com

Elektroniką ir elektros komponentus kruopščiai parenka UAB „Lemonaspecialistai, www.lemona.lt

Medieną ir jos ruošinius – UAB „Aleknatis, www.medienosprodukcija.lt

Metalo ir statybinių medžiagų tiekimas – AB „Vilniaus Lytagra, www.vilniauslytagra.lt

Aliuminis – UAB Alumeco Baltic”, www.alumeco.lt ir UAB Heliopolis, www.heliopolis.lt

Produkcija reklamos spaudai – UAB Antalis, www.antalis.lt

Peržiūrėti galeriją