Paslauga | 01

BRAILIO RAŠTAS GAMYBA SPAUDA

Brailio raštas yra neįkainojama kalba žmonėms, turintiems regos negalią, ir suteikia jiems galimybę skaityti ir gauti informaciją. Jūsų paslaugos gali būti naudingos ne tik individualiems žmonėms, bet ir organizacijoms ar viešosioms įstaigoms, siekiančioms užtikrinti, kad jų turinys būtų prieinamas visiems.

Svarbu, gaminti Brailio rašto užrašus ant įvairių medžiagų, nes tai leidžia klientams pritaikyti Brailio raštą pagal savo poreikius ir projektų specifiką. Taip pat paslaugos, kurios apima ne tik rašymą, bet ir maketavimą bei gamybos brėžinių ruošimą, yra didelis privalumas. Tai užtikrina, kad klientams yra teikiamos visapusiškos paslaugos nuo idėjos iki galutinio produkto.

Mūsų sugebėjimai Brailio rašto srityje gali padėti daugeliui žmonių turėti prieigą prie informacijos ir pagerinti jų gyvenimo kokybę. Tai tikrai vertinga paslauga.

  • Specialiu būdu padengiame Brailio užrašus ant popieriaus, metalo, medžio, plastiko ir kitų medžiagų. Brailio rašto spalva ir  iškilumas / storis gali siekti nuo 0,1 iki 5 mm, todėl tai tiesiogiai įtakoja Brailio rašto gamybos kainą.
  • Ne tik rengiame Brailio rašto tekstus, bet ir maketuojame bei ruošiame gamybos brėžinius, jeigu planuojate gaminti informacinius stendus.
  • Suteikti informaciją vaizdine forma ir Brailio raštu yra labai svarbu užtikrinti, kad visi žmonės, įskaitant tuos, turinčius regos negalią, galėtų gauti reikalingą informaciją. Šių dviejų formatų derinimas užtikrina prieinamumą įvairių poreikių grupėms. Tai taip pat yra žingsnis link įvairiapusio ir įskaitančio požiūrio į informacijos teikimą.

     

Peržiūrėti galeriją