Paslauga | 07

Apipavidalinimas lipdukais / plėvele
Platus stiklo apipavidalinimo ir dekoravimo asortimentas bei klijavimo paslaugos, įvairus ir visapusiškas objektų apipavidalinimas lipniomis plėvelėmis ir lipdukais

 

 • Siūlome biuruose ar darbo įstaigų erdvėse esančių stiklinių pertvarų bei skiriamųjų erdvių apipavidalinimo paslaugas lipnia plėvele ar lipdukais. Klientai šią medžiagą renkasi siekdami funkcionaliai dekoruoti biuruose stiklines pertvaras, atskiriant erdves bei suteikiant privatumo ir solidumo.
 • Taip pat teikiame lipdukų maketavimo, lipnios spaudos, gamybos bei klijavimo paslaugas. Lipdukai klijuojami ant įvairių paviršių ir gaminių: stiklo, vitrininių langų bei pertvarų, sienų, durų ir kt.
 • Paruošiame failus spaudai, spausdiname fototapetus ir kitokio tipo klijuojamus lipdukus jūsų darbų vykdytojams.
 • Prekiaujame įvairių spalvų ORACAL bei skirtingos paskirties lipdukais, lipnia plėvele. Ruošiame lipdukų gamybos ir klijavimo sąmatas.
 • Siūlome vidaus reklaminių iškabų, biuro ar verslo erdvių, biuro aplinkos interjero projektavimo, gamybos ir montavimo darbus.
 • Atliekame spaudos gamybos darbus, remiantis jūsų pateiktais maketais, brėžiniais, gamybiniais failais.

 

Naudojame tik kokybiškas spaudos medžiagas: įvairiaspalvę perforuotą plėvelę, „šerkšno“ plėvelę, ploteriuotus užrašus, vitražo, veidrodinius ir holografinius bei dvipusius lipdukus, klijuojamus iš vidaus bei išorėje.

Peržiūrėti galeriją

JŪSŲ AUTOMOBILIS - NEMOKAMA REKLAMOS GALIMYBĖ

Peržiūrėti galeriją

Automobilio apipavidalinimas / apklijavimas plėvele

Automobilis gali būti puiki nemokama reklamos galimybė. Kaip vairuotojas, kasdien važinėdami automobiliu, jūs galite tapti pasyviu reklamos plakatu, kai paliekate automobilį viešoje vietoje. Tai yra labai efektyvus būdas pasiekti didelį auditoriją ir skleisti savo žinutę, ypač jei nuolatos judate per miestą ar populiarias trasas.

Šis reklamos būdas be jokių mokesčių ant jūsų automobilio – maža investicija, sukurianti ilgalaikę vertę ir tarnaujanti jums 24 val. / 7 dienas savaitėje.

Norint išnaudoti savo automobilį kaip reklamos galimybę, galite:

 1. Apklijavimas plėvele: Priderinkite automobilio išvaizdą pagal savo verslo ar prekės ženklą, uždedant specialią reklaminę plėvelę ant automobilio paviršių.
 2. Lipdukai: Užklijuokite specialius reklaminius lipdukus ant automobilio durų, bagažinės dangčio ar langų. Tai gali būti logotipai, kontaktinė informacija ar reklaminiai pranešimai.
 3. Magnetiniai ženklai: Pasigaminkite magnetinius reklaminius ženklus, kurie lengvai pritvirtinami ir pašalinami nuo automobilio. Tai leidžia jums lanksčiai keisti reklamos žinutes.
 4. Užrašai langų stikle: Naudojant specialius rašomus markerius, užrašykite aktyvius pranešimus ant automobilio langų stiklų, pritraukdami žmonių dėmesį.
 5. Socialinės žiniasklaidos: Galite pridėti savo socialinio tinklo adreso ar #hashtags ant automobilio, skatinant žmones sekti jūsų verslą ar prekes internete.

Svarbu nepamiršti atsižvelgti į vietos reklamos taisykles ir reguliavimus, kad išvengtumėte nesutarimų ar baudų. Naudojant šias reklamos galimybes, jūsų automobilis gali tapti įdomiu ir veiksmingu reklamos įrankiu, pritraukiančiu daugiau klientų ir padidinantį jūsų verslo matomumą.