Paslauga | 07

Apipavidalinimas lipdukais / plėvele
Platus stiklo apipavidalinimo ir dekoravimo asortimentas bei klijavimo paslaugos, įvairus ir visapusiškas objektų apipavidalinimas lipniomis plėvelėmis ir lipdukais

 

  • Siūlome biuruose ar darbo įstaigų erdvėse esančių stiklinių pertvarų bei skiriamųjų erdvių apipavidalinimo paslaugas lipnia plėvele ar lipdukais. Klientai šią medžiagą renkasi siekdami funkcionaliai dekoruoti biuruose stiklines pertvaras, atskiriant erdves bei suteikiant privatumo ir solidumo.
  • Taip pat teikiame lipdukų maketavimo, lipnios spaudos, gamybos bei klijavimo paslaugas. Lipdukai klijuojami ant įvairių paviršių ir gaminių: stiklo, vitrininių langų bei pertvarų, sienų, durų ir kt.
  • Paruošiame failus spaudai, spausdiname fototapetus ir kitokio tipo klijuojamus lipdukus jūsų darbų vykdytojams.
  • Prekiaujame įvairių spalvų ORACAL bei skirtingos paskirties lipdukais, lipnia plėvele. Ruošiame lipdukų gamybos ir klijavimo sąmatas.
  • Siūlome vidaus reklaminių iškabų, biuro ar verslo erdvių, biuro aplinkos interjero projektavimo, gamybos ir montavimo darbus.
  • Atliekame spaudos gamybos darbus, remiantis jūsų pateiktais maketais, brėžiniais, gamybiniais failais.

 

Naudojame tik kokybiškas spaudos medžiagas: įvairiaspalvę perforuotą plėvelę, „šerkšno“ plėvelę, ploteriuotus užrašus, vitražo, veidrodinius ir holografinius bei dvipusius lipdukus, klijuojamus iš vidaus bei išorėje.

Peržiūrėti galeriją

JŪSŲ AUTOMOBILIS - NEMOKAMA REKLAMOS GALIMYBĖ

Peržiūrėti galeriją

Automobilio apipavidalinimas / apklijavimas plėvele

Šis reklamos būdas be jokių mokesčių ant jūsų automobilio – maža investicija, sukurianti ilgalaikę vertę ir tarnaujanti jums 24 val. / 7 dienas savaitėje.

Svarbu žinoti, kad reklaminis autotransporto apipavidalinimas lipdukais bei magnetais nekenkia automobilio dažams ir lakui.

Automobilių apklijavimui skirtos plėvelės yra įvairiaspalvės ir sukuriančios unikalų automobilio išorės dizainą.

 

  • Mes siūlome plačias auto lipdukų maketavimo, gamybos bei klijavimo paslaugas.