Taip, užsakymus priimame ir montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje. Apie 60 % mūsų darbų priskiriami Vilniaus regionu i- tai tik parodo, kad užsakymai priimami iš visų Lietuvos regionų. 

„Reklamos4“ paslaugų išskirtinumas – pagalba įgyvendinant bet kokią idėją. Mes įsiklausome į kliento pageidavimus, sukuriame dizainą, maketus, brėžinius, būsimo gaminio prototipus ir vėliau pagaminame patį gaminį. Viso proceso metu klientas dalyvauja kaip pagrindinis komandos narys, gali stebėti kaip dirba meistrai, kaip spausdina spaudos mašinos, pjauna lazeriai bei frezos ir t. t. Kūryba ir gamyba – vienoje erdvėje, vienoje dirbtuvėje.

Taip galima. Esame pagaminę puikių gaminių, kai klientas atsiuntė vos įžiūrimą fotografiją su pageidaujamu stendu ar nupiešęs eskizą ant servetėlės, parodęs seną, netinkamą gaminį. Mes viską perbraižome, sumaketuojame, suderiname naujus eskizus ir jeigu klientas pageidauja gaminti – pagaminame.

Atliekų tvarkymo įstatymas įpareigoja visus rūšiuoti ir būti sąmoningais. Taip, nukabiname, išrūšiuojame ir utilizuojame. Senų iškabų ir gaminių sudėtyse yra aplinkai pavojingų medžiagų, todėl būtina išardyti ir išrūšiuoti, kad specializuotos įmonės jas tinkamai utilizuotų, kaip to reikalauja LR įstatymai. 

Taip, galima užsakyti tik tokias paslaugas neužsakant gamybos. Remiantis mūsų brėžiniais ir projektais galite pasigaminti patys arba jūsų gaminį pagamins, surinks kiti gamintojai. Mes pateiksime ne tik maketus, tikslius gamybos procesų brėžinius, bet kartu su jais galime pateikti sąmatų variantus, kad būtų lengviau planuotis gamybos biudžetus.

Jeigu po maketo patvirtinimo pagaminti suderintą gaminį pasirenkate mus, maketavimo paslaugoms suteikiame nuo 99-50 % nuolaidą.

Išorinės vizualinės reklamos projektas ir jo derinimas su savivaldybe kainuoja nuo 150 iki 500 Eur, priklausomai, ar tai viena iškaba, ar verslo centrų ir prekybos centrų iškabų komplektai. Taip pat atliekame reklamos iškabos leidimų pratęsimo derinimo darbus. Šiems visiems darbams taikome nuo 80 iki 50 % nuolaidą jeigu šių iškabų gamintojas – „Reklamos4“.

Atsiųskite logotipą, tekstą ar kitą pageidaujamą informaciją bei tos vietos nuotrauką, o mes jums patarsime, sumaketuosime ir parinksime įvairius gamybos variantus su priimtinu biudžetu. 2-4 variantai ir maketai padės jums apsispręsti.

Galime pasiūlyti alternatyvių sprendimų bei medžiagų, kurių gamybos procesas ir apdirbimo kainos labai skiriasi, o išvaizda – ne. Pavyzdžiui, žalvaris ir žalvario imitacijos kompozitas. Galime pasiūlyti iškabą už 200 Eur, kai jos išvaizda nesiskirs nuo iškabos pagamintos už 1000 Eur. Viskas proto ribose, todėl „aukso viduriuko“ ieškokime kartu.

ES nuolatiniams stendams / atminimo lentoms: 1. Projekto pavadinimas, 2. Aprašymas, kam buvo panaudotos projektui skirtos lėšos, 3. Vykdytojas.

Papildomą informaciją laikiniems stendams: 4. Rangovas, 5. Darbų pradžia ir pabaiga.

Mūsų paslaugų įkainiai konkurencingi ir priimtini kiekvienam. Kiekvienas užsakymas – atskira istorija, todėl per metus įvykdome 1500-1700 individualių, išskirtinių užsakymų.

Visoje Lietuvoje ir visoje Europoje.

Jeigu vykstate į parodą, mugę ar jūsų projektas trumpalaikis – tinkamiausias ir ekonomiškiausias sprendimas – iškabos nuoma. Reikia išnaudoti visas įmanomas galimybes.

Plastiko korpuso iškaba tarnaus tik nuo 5 iki 10 metų, ji nebetinkama renovacijai, todėl reikia įvertinti vietą, galimą atmosferos poveikį ir kaip matote savo verslą po 5-erių metų.

Perforuotas lipdukas ant vitrininio stiklo klijuojamas iš išorės, todėl lauke esantys mato tik reklamą, o patalpų viduje esantys mato lauką.

Šerkšno tipo lipdukas suteikia vitrinai smėliuoto stiklo efektą, pro jį matosi tik už stiklo esančių daiktų ar žmonių šešėliai.

Su veidrodinio lipduko efektu matoma ta vieta / pusė, kuri yra šviesesnė. Jeigu vakare jūsų patalpose bus įjungta šviesa, tai lauke esantys jus stebės kaip „ant delno“, dienos metu situacija priešinga.

Visas lauko iškabas ir reklamas privaloma suderinti su miesto savivaldybe. Todėl venkite reklamos gamintojų, kurie prieš priimdami užsakymą jums apie tai nepraneš. Jeigu to nepadaro dabar, tai pagalvokite, kas bus, kai jūsų reklama suges arba jums reikės ją suderinti, o jūs pasigaminote netinkamą.

Priežastys įvairios: netinkamai parinktos medžiagos, neprofesionalus gamintojas, lipdukui ilgiau nei 10 metų, netinkama priežiūra ir valymas, ypatinga vieta, o galbūt ribotas biudžetas, neatitinkantis galimybių. Bet kokiu atveju rekomenduojame įsiklausyti į profesionalų patarimus, kai reklamos gamintojas turi bent jau 10 metų panašios srities darbo patirtį.

Surenkame visą informaciją, kuri būtina priimti užsakymą ir pradėti projektavimo, maketavimo darbus (1-2 d. d.), vėliau patvirtinus projektą (1-5 d. d.) informaciją sukeliame į sistemą ir pradedame gamybos ciklą, kuris trunka nuo 1 iki 20 d. d.

Šiuo klausimu jums būtina pasikonsultuoti su mūsų komanda, nes mes tokius produktus kuriame nuo 2002 metų.

Reklamos gamybos parko erdvė suprojektuota  taip, kad iš bet kurio taško aiškiai matosi, kas vyksta kitame parko gale. Jeigu klijuojame jūsų automobilį, tai laukdami laukimo salėje, jūs matote visą klijavimo procesą, netgi kaip spausdinama ir pjaustoma plėvelė. Jeigu pjaustome lazeriu ar frezuojame, jūs matysite kaip atliekamas šis veiksmas, todėl laukimas neprailgs. O norint patiems dalyvauti gamybos procese, reikės išklausyti trumpus mokymus bei saugumo instrukcijas.

Didelė dalis „Reklamos4“ gamybos procesų atliekami su įranga, kurią turime gamybos parke, todėl gamybos terminas labai greitas. Po maketų, brėžinių ir projekto patvirtinimo gamyba trunka nuo 2 iki 15 darbo dienų. „Reklamos4“ turima įranga :

– CNC frezavimo staklės,

– vakuminės termoformavimo staklės (darbastalis 1500x1000x600 mm),

– granulinis 3D spausdintuvas su 1000x1000x1000 mm darbiniu plotu,

– tikslus graviravimo ir pjaustymo lazeris (darbastalis 900×600 mm),

– HP lateksinis spausdintuvas,

– plėvelės pjaustymo įrenginys,

– UV spaudos mašina,

– pjaustyklė su aukšto dažnio frezavimo moduliu Summa (konvejerio sistema).