DUK

Taip, užsakymus priimame ir montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje. Apie 60 % mūsų darbų priskiriami Vilniaus regionui- tai tik parodo, kad užsakymai priimami iš visų Lietuvos regionų. 

Reklamos4 paslaugų išskirtinumas- pagalba įgyvendinant bet kokią idėją. Mes įsiklausome į kliento pageidavimus, sukuriame dizainą, maketus, brėžinius, būsimo gaminio prototipus ir vėliau pagaminame patį gaminį. Viso proceso metu klientas dalyvauja kaip pagrindinis komandos narys, gali stebėti kaip dirba meistrai, kaip spausdina spaudos mašinos, pjauna lazeriai ir frezos ir t.t. Kūryba ir gamyba- vienoje erdveje, vienoje dirbtuveje.

Taip galima. Esame pagaminę puikių gaminių, kai klientas atsiuntė vos įžiūrimą fotografiją su pageidaujamu stendu ar nupiešęs eskizą ant servetėlės ar parodęs seną, netinkamą gaminį, o mes viską perbraižome, sumaketuojame, suderiname naujus eskizus ir jeigu klientas pageidauja gaminti- pagaminame.

Atliekų tvarkymo įstatymas įpareigoja visus rūšiuoti ir būti sąmoningais.Taip, numontuojame, išrūšiuojame ir utilizuojame. Senų iškabų ir gaminių sudėtyse yra aplinkai pavojingų medžiagų, todėl būtina išardyti ir išrūšiuoti, kad specializuotos įmonės jas tinkamai utilizuotų, kaip to reikalauja LR įstatymai. 

Taip, galima užsakyti tik tokias paslaugas neužsakant gamybos. Remiantis mūsų brėžiniais ir projektais galite pasigaminti patys arba jūsų gaminį pagamins, surinks kiti gamintojai. Mes pateiksime ne tik maketus, tikslius gamybos procesų brėžinius bet kartu su jais, galime pateikti samatų variantus, kad būtų lengviau planuotis gamybos biudžetus.

Maketavimo paslaugoms suteikiame nuo 99 iki 50 % nuolaidą, jeigu po maketo patvirtinimo pasirenkate mus, reklamos4, pagamintį suderintą gaminį

Išorinės vizualinės reklamos  projektas ir jo derinimas su savivaldybe kainuoja nuo 150 iki 500 eur, priklausomai ar tai viena iškaba ar verslo centrų ir prekybos centrų iškabų komplektai. Taip pat atliekame reklamos iškabos leidimų pratęsimo derinimo darbus. Šiems visiems darbams taikome nuo 80 iki 50 % nuolaidą jeigu šių iškabų gamintojas- Reklamos4.

Atsiųskite logotipą, tekstą ar kitą pageidaujamą informaciją bei tos vietos nuotrauką- o mes jums patarsime, sumaketuosime ir parinksime įvairius gamybos variantus su priimtinu biudžetu. 2-4 variantai ir maketai padės Jums apsispręsti.

Galime pasiūlyti alternatyvių sprendimų bei medžiagų, kurių gamybos procesas ir apdirbimo kainos labai skiriasi, o išvaizda- ne. PVZ. žalvaris ir žalvario imitacijos kompozitas. Todėl galime pasiūlyti iškabą už 200 eur kai jos išvaizda nesiskirs nuo iškabos pagamintos už 1000 eur. Viskas proto ribose, todėl ieškokime kartu to „aukso viduriuko“.

ES nuolatiniams stendams/atminimo lentoms : 1.projekto pavadimas, 2. aprašymą kam buvo panaudotos projektui skirtos lėšos, 3. vykdytojas

Papildomą informaciją laikiniems stendams: 4. rangovas, 5. darbų pradžia ir pabaiga

Mūsų paslaugų įkainiai konkurencingi ir priimtini kiekvienam. Kiekvienas užsakymas- tai atskira istorija, todėl per metus įvykdome 1500-1700 individualių, išskirtinių užsakymų.

Visoje Lietuvoje ir visoje Europoje.

Jeigu vykstate į parodą, į mugę ar jūsų projektas trumpalaikis- tai iškabos nuoma tinkamiausias ir ekonomiškiausias sprendimas. Reikia išnaudoti visas įmanomas galimybes.

Plastiko korpuso iškaba tarnaus tik nuo 5 iki 10 metų, ji nebetinkama renovacijai, todėl reikia įvertinti vietą, galimą atmosferos poveikį ir kaip matote savo verslą po 5-rių metų.

Perforuotas lipdukas ant vitrininio stiklo klijuojamas iš išorės, todėl lauke esantys mato tik reklamą, o patalpų viduje esantys mato lauką.

Šerkšno tipo lipdukas suteikia vitrinai smėliuoto stiklo efektą, pro jį matosi tik už stiklo esančių daiktų ar žmonių šešėliai.

Veidrodinio lipduko efektas- tai matoma ta vieta/pusė, kuri yra šviesesnė. Jeigu vakare jūsų patalpose bus įjungta šviesa, tai lauke esantis jus stebės kaip ant „delno“, dienos metu situacija priešinga.

Privaloma suderinti su miesto savivaldybe visas lauko iškabas ir reklamas. Todėl venkite reklamos gamintojų, kurie prieš priimdami užsakymą jums apie tai nepraneš. Jeigu to nepadaro dabar, tai pagalvokite kas bus kai jūsų reklama suges, arba jums reikės ją suderinti o jūs pasigaminote netinkamą.

Netinkamai parinktos medžiagos, neprofesionalus gamintojas, lipdukui ilgiau nei 10 metų, netinkama priežiūra ir valymas, ypatinga vieta o gal būt ribotas biudžetas neatitinkantis galimybių. Bet kokiu atveju rekomenduojame įsiklausyti į profesionalų patarimus, kai reklamos gamintojas turi bent jau 10 metų panašios srities darbo patirtį.

Surenkame visą informaciją, kuri būtina priimti užsakymą ir pradėti projektavimo, maketavimo darbus (1-2 d.d.), vėliau patvirtinus projektą (1-5 d.d.) informaciją sukeliame į sistemą ir pradedame gamybos ciklą, kuris trunka nuo 1 iki 20 d.d..

Šiuo klausimu, jums būtina pasikonsultuoti su mūsų komanda, nes mes tokius produktus kuriame nuo 2002 metų.

Reklamos gamybos parko erdvė suprojektuota  taip, kad iš bet kurio taško aiškiai matai kas vyksta kitame parko gale.  Jeigu klijuojame jūsų automobilį, tai laukdami laukimo salėje, jūs matote visą klijavimo procesą, netgi kaip spausdinama ir pjaustoma plėvelė. Jeigu pjaustome lazeriu ar frezuojame jūs matysite kaip atliekamas šis veiksmas, todėl laukimas neprailgs. O norint patiems dalyvauti gamybos procese reikės    išklausyti trumpus mokymus bei saugumo instrukcijas.

Didelė dalis Reklamos4 gamybos procesų atliekame su įranga, kurią turime gamybos parke, todėl gamybos terminas labai greitas. Po maketų, brėžinių ir projekto patvirtinimo gamyba trunka nuo 2 iki 15 darbo dienų. Reklamos4 turima įranga :

– CNC frezavimo staklės,

– Vakuminės termoformavimo staklės (darbastalis 1500x1000x600 mm),

– granulinis 3D spausdintuvas/printeris su 1000x1000x1000 mm darbiniu plotu

– tikslus graviravimo ir pjaustymo lazeris (darbastalis 900×600 mm)

– HP lateksinis spausdintuvas

– plėvelės pjaustymo įrenginys/ploteris

– UV spaudos mašina

– pjaustyklė su aukšto dažnio frezavimo moduliu Summa (konvejerio sistema)