LietuviškaiEnglishПо русски
Titulinis
Apie mus
Kontaktai
DARBŲ GALERIJA (Nuotraukos)
REKLAMOS PLOTAI
Medicinos įstaigose
Mokymo įstaigose
Lauko reklama
Darželiuose
KITOS PASLAUGOS
Spauda
Projektų rengimas
Spauda ant plastiko, metalo
Advertisement
Reklamos restauravimas, LED keitimas ir kitos remonto paslaugos!!          
 
 
Titulinis arrow Skydai ir stendai
Skydai, stendai PDF Spausdinti El.paštas
SKYDAI, STENDAI
     Stendų gamyba, stendų projektavimas, stendų montavimas ir renovacija, stendų gamyba pagal  statybos techninį reglamentą ir struktūrinių fondų viešinimo taisykles.   Image Turistiniai žemėlapiai, nuorodos, mediniai ar metaliniai, skelbimų lentos ir stendai, lentelės ir kelio ženklai, statybviečių informaciniai stendai, perspėjantys stendaI, įspėjamieji stendai ar tentai. Įspėjamieji informaciniai lipdukai (antivandaliniai, šviesą atspindintys ar naktį šviečiantys-fosforiniai) ir tentai (tentai su metaliniais žiedais). Maketavimas, gamyba, renovacija, remontas ir montavimas.
  


    Statybos stendų, informacinių skydų, informacinių stendų gamyboje būtinas tvirtas korpusas, kuris virinamas arba sutvirtinamas veržlėmis. Vėliau jis kabinamas ant pastatų sienos, tvorų arba jam specialiai gaminamas metalinis korpusas stovas. Skydo pagrindą gaminame iš 3-8 mm  storio plastiko, kompozicinės plokštės, cinkuotos skardos arba PVC tentinės medžiagos. Gaminamo stendo kaina priklauso nuo suprojektuoto stendo išmatavimų, tipo, konstrukcijos, įtakos turi  ir vieta, kur bus montuojamas stendas.
 Jeigu skydui reikia projektuoti metalinį korpusą su atitinkamo aukštumo koja reiktų atkreipti dėmesį į planuojamoje vietoje žemės gruntą ir į vyraujančius vėjus. Remiantis šiais duomenimis bus galima apskaičiuoti metalinės konstrukcijos gamybos kaštus, nerekomenduojame imtis iniciatyvos ir gaminti stendą nekreipiant dėmesio į išvardytas pastabas, nes netvirtai pagamintas ir pastatytas stendas kelia pavojų aplinkiniams pastatams, pravažiuojančiam transportui ir žinoma žmonėms.


 Image  

 
< Ankstesnis   Sekantis >
 
 
Facebook
GAMINIO AR PASLAUGOS PAIEŠKA
REKLAMOS GAMYBA
KAINOS
Švieslentės Šviesdežės
Vitrinų apipavidalinimas
Skydai ir stendai
Tūrinės iškabos, raidės
Bokšteliai, pilonai
Info nuorodos, įmonių lentos
Stendukai, rėmeliai
Kabinetų info lentelės
Stoveliai Laikikliai Kišenėlės
Stiklo, plastiko gaminiai
Lipduko ploteriavimas,klijavimas
Pardavimo stendai, lentynos
Gaminiai iš medžio, stendai
Paramos progr. viešinimo stendai
ES stendai 2014-2020
Statybos ir įspėjamieji stendai
Balsadėžės

366