Reklamos gamyba | 09

Tūrinės iškabos, raidės…

Tūrinė lauko reklama – montuojama ant pastato fasado, kaip pagrindinis įmonės atpažinimo ir išskirtinumo ženklas.

Tūrinių iškabų gamybai naudojamas įvairių spalvų plastikas ar aliuminio lakštai, skaidrus arba spalvotas orgstiklis. Gaminame iš įvairių medžiagų, suprojektuojame atitinkamus iškabų dydžius, gaminame ir siūlome įvairias apšvietimo galimybes,  suteikdami gaminiams ilgametes garantijas.

Instaliuojamas ekonomiškas LED apšvietimas, kuris garantuoja mažas elektros sąnaudas,  tolygų šviesos pasiskirstymą ir  ilgaamžiškumą.

Tūrinių iškabų kaina ir gamyba priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir gamybos trukmės, montavimo galimybių. Aplinkos poveikis lauko iškabai didžiulis (pietinė ar šiaurinė pastato pusė, vėjuota pusė, automobilių tarša, vibracija, fasado spalva, lietus ir kt.), todėl reikia protingai ir atsakingai pasirinkti medžiagas, kad iškaba tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį.

Džiaugsmas dėl mažos kainos trunka trumpiau, nei liūdesys dėl blogos kokybės. 

Reklamos inžinieriai projektuoja ir rengia vizualios ir tūrinės reklamos  projektus. Reklamos4 inžinieriai atlieka reklamos iškabų projektavimą bei projektų derinimą su miesto savivaldybėmis. 

Reklamos projektavimas, gamyba, montavimas bei atliekamos reklamos iškabų priežiūros paslaugos, atnaujinimo darbai visoje Lietuvoje.

Peržiūrėti galeriją