Reklamos gamyba | 04

Ekspozicijos erdvės, parodos ir pardavimo stendai

Stendų ir parodos erdvių įrengimas.

Parodoms, prekybos salėms ir ekspozicijai skirtų erdvių projektavimas, gamyba, montavimas.

Prioritetą taikome lengvai surenkamiems, lengvai transportuojamiems ir ilgalaikio naudojimo stendams. Siūlome platų stendų informacinių, ekspozicinių ir reklaminių stendų asortimentą- nuo paprasto pastatomo stovelio iki sudėtingo prezentacinio sistemos stendo.

Reklamos4 inžinieriai projektuoja prekybos, prekių prezentacinius, ekspozicinius stendus, prekybinius gaminius, stovus, lentynėles.

Gamybos Reklamos4 komanda gamina įvairių išmatavimų, iš įvairių parinktų gamybinių medžiagų (popierius, plastikas, metalas, medis, stiklas ir t..)

Informaciniai, ekspoziciniai ir reklaminiai stendai, iformatyvūs su video vaizdu pamokantys stendai, su išmaniomis technologijomis džiugina mus, kaip kūrybininkus, o klientą puikiu sprendimu ir pasiektu išskirtinumu!

Peržiūrėti galeriją

Lengva ir aišku, inovatyvu ir įspūdinga

Ekspozicijos erdvių, stendų ir parodos erdvių, prekybos stendų su šiuolaikinėmis technologijomis projektavimas, gamyba ir stendų montavimas.

 

 

Demonstracinių stendų įdėjos: lengvai surenki, patogiai transportuojami ir ilgalaikio naudojimo stendai, novatoriški su išmaniomis technologijomis:

-paprasta ir efektyvu nuo 1000 Eur*

-Įdomu, sudėtinga ir informatyvu nuo 3000 Eur*

-solidu, sudėtinga, inovatyvu ir su tobulesnių technologinių sprendimų gausa nuo 10 000 Eur *

(bendra su klientu idėja, maketavimas, dizainas, gamyba ir montavimas) + PVM